מצברים

מצבר לאודי

מצבר לרכב עד הבית במחירים ללא תחרות!

מאור מצברים לרכבים

שירות אישי עד בית הלקוח עם אחריות מלאה!

5
072-3341-453

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

מחיר עבור מצבר לאאודי

מחירון מצברים לאאודי
  • מצבר לאאודימחיר מצבר לסוג רכב זה החל מ- 400 שקלים
  • כולל משלוח
  • כולל אחריות
  • כולל בדיקת טעינה
  • שירות עד הבית הלקוח

אודי היא חברת מכוניות יוקרה אשר נוסדה בגרמניה ונמצאת כמכוניות הנמצאת ביחד עם חברת פולקסווגן. כיום לחברת אודי יש שם מוכר, פופולרי ובין לאומי של מכוניות בעיקר מכוניות פרטיות ואפילו מכוניות ספורט. לאודי וכמו לכל כלי רכב וכלי תחבורה בעולם כיום, יש מצבר. המצבר בכל כלי רכב תפקידו הוא בעצם להתניע את הרכב ולהעביר זרמים וגלים חשמליים אל המערכות השונות לרכב ומשמש כבסיס לכל רכב מותנע. אך לכל כלי רכב יש את מספר הוולט המתאים לו והאמפר כלומר הזרם החשמלי המועבר בכל שעה, בכדי שיעבוד בצורה מתאימה ונכונה.

במצב של תקלה, שגיאה או אפילו כשהמצבר שובק חיים ונגמר זמנו, הגיע הזמן של החלפת מצבר לאודי. אחד מהדרישות של מצבר לרכב אודי ובכל כלי רכב הוא מספר הוולט המתאים לו. מספר הוולט מאפשר באופן מדויק את העברת הזרמים החשמליים מהמצבר אל הרכב ואינו מאפשר מספר גדול יותר או מספר קטן יותר של וולט בכדי לא להעמיס או לא להפחית באנרגיה.

איזה מצבר מתאים לאודי

בנושא של מספרים של מצבר לאודי, האמפר לשעה לרוב שישים ושתיים או שישים ושש. מתח הוולט הנצרך בהם הוא לרוב וכמעט בכולם עומד על מספר שתיים עשרה. מחיר מצבר לאודי הוא נוח למדי ועומד על מאות שקלים בנוסף עם מספר חודשי אחריות רבים. המצבר המומלץ והמתאים ביותר הוא מצבר שנפ לאודי.

מצבר לאודי – IZIKWAY

מצבר לאודי A3

מצבר לאודי A4

מצבר לאודי A6

מצבר לאודי Q5

מצבר לאודי TT

מצבר לאודי

מצבר לאודי

מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי

מצבר לרכב בכרטיס אשראי

המחירון שלנו:

מחירון מצברים

השירות שלנו:

מצברים לרכב izikway