מצברים

מצבר למיצובישי

מצבר לרכב עד הבית במחירים ללא תחרות!

מאור מצברים לרכבים

שירות אישי עד בית הלקוח עם אחריות מלאה!

5
072-3341-453

(התקשר לקבלת פרטים נוספים)

מחיר עבור מצבר למיצובישי

מחירון מצברים למיצובישי
  • מצבר למיצובישימחיר מצבר לסוג רכב זה החל מ- 400 שקלים
  • כולל משלוח
  • כולל אחריות
  • כולל בדיקת טעינה
  • שירות עד הבית הלקוח
מיצובישי הינה חברה יפנית האהובה על חובבי רכב מושבעים בזכות הדגמים החזקים שלה הנותנים ביטוי מלא ליסודיות האופיינית למדינה זו. אך כמו בכל רכב אחר, גם כאן לפעמים יש צורך בהחלפת מצבר. על מנת לדעת איזה מצבר מתאים למיצובישי, חשוב מאוד לדעת את דקויות הרכב, ובמידה ואין לכם מספיק מידע בעניין, עדיף לפנות לאנשי מקצוע שגם יעזרו לכם לקבל מידע עדכני בנושא מצבר למיצובישי מחיר וגם יספקו את כל הכלים להחלפת מצבר במידה ואתם לא יודעים לבד.

למה דווקא שנפ?

למרות שקיימים מותגים רבים של מצברים בשוק, רבים מתעניינים דווקא בעניין מחיר מצבר שנפ לרכב מיצובישי. מדובר בסוג המצבר הפופולארי ביותר המעניק יתרונות רבים לבוחרים בו, בזכות המאפיינים המקצועיים והייחודיים שלו. לפיכך, כאשר אתם מבררים כמה עולה מצבר למיצובישי אתם מראש מתכננים לעשות השקעה משתלמת לטווח הארוך, משום שבזכות מצבר טוב תוכלו להתניע את הרכב ללא בעיה לאורך שנים ארוכות וליהנות מנסיעות בטיחותיות ולא בעייתיות. עשו רכישות נבונות בתחום תחזוקת הרכב ותוכלו לדחות את יום רכישת הרכב החדש.

דגמים נוספים: מצבר למיצובישי

מצבר למיצובישי אאוטלנדר,מצבר למיצובישי גרנדיס,מצבר למיצובישי כריזמה,מצבר למיצובישי לנסר,מצבר למיצובישי לנסר 2007,מצבר למיצובישי לנסר 2008,מצבר למיצובישי לנסר 2009,מצבר למיצובישי לנסר 2010,מצבר למיצובישי מגנום,מצבר למיצובישי סופר לנסר,מצבר למיצובישי פאג'רו,מצבר למיצובישי קולט

מצבר למיצובישי

מצבר למיצובישי

מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי

מצבר לרכב בכרטיס אשראי

המחירון שלנו:

מחירון מצברים

השירות שלנו:

מצברים לרכב izikway