מצברים משומשים במגוון רחב של אמפרים

מחכים לך במאור מצברים! מומחי המצברים שלנו ישמח לעמוד לשירותך בכל שאלה לגבי מצברים משומשים וימצאו את המצבר המדויק עבורך, במחיר המדויק עבורך!

שירות החלפת מצברים משומשים עד הבית כרוך בתוספת תשלום

להזמנת מצבר משומש זול יש לחייג לטלפון 072-3341-453

מאור מצברים מספקים ללקוחותינו בין היתר מצברים משומשים במידות אמפר השונות במחירים נוחים לכל כיס.

ניתן להזמין מצברים יד שניה החל מ 149 שקלים עם תקופת אחריות חלקית!

החלפת מצברים משומשים

כל הסיבות לרכוש מצבר משומש

הגיע הזמן להחליף מצבר? רגע לפני שרצים, בטבעיות יש לציין, לרכוש מצבר חדש לרכב או לכל כלי רכב אחר אנחנו ממליצים לקרוא את המדריך הבא.
מצברים חדשים בהכרח יעניקו לך ראש שקט, לפחות מכיוון המצבר, לשנתיים עד ארבע השנים הבאות. אך אופציה זו יקרה יותר ולא תמיד נכונה עבורך.
מצברים משומשים הם מצברים רגילים אשר סיימו את מעגל חייהם הראשון ונשלחים למחזור. במחזור עצמו מפרקים מהם את לוחות העופרת, מתיכים אותם ומוכרים אותם מחדש כחומר גולמי. מתקינים לוחות עופרת חדשים, ממלאים חומצה ומים והמצבר מוכן לעבודה כמו חדש!

פתרון זה אקולוגי מאוד, תורם לאיכות הסביבה ומעניק פתרון חשמל זול.

למה לרכוש מצבר משומש?

הסיבות הן נורא פשוטות וקשורות זו בזו:

 • הרכב עומד למכירה והמצבר שלו נגמר
  קשה מאוד למכור רכב שלא מניע. כל קונה פוטנציאלי ירצה לשמוע את המנוע ולראות אותו נוסע. ברגע שרכב כזה מגיע לליפט, לא יהיה ניתן להניע אותו וכך להתרשם ממנו ולהעביר אותו בדיקות. דבר שני, במידה ומגיעים עם רכב כזה למוסך כנראה שבסופו של דבר ניאלץ לרכוש מצבר מהמוסך כשהמצב לא לטובתנו. אנחנו קהל שבוי במוסך והמחיר יהיה קשיח יותר מאשר כשנלך אנחנו לבחור מצבר בעצמנו.

 • חסכון בכסף
  מצבר משומש זול משמעותית ממצבר חדש. לכן אם כרגע המטרה היא לחסוך כסף, מצבר משומש יכול בהחלט לעשות את העבודה ולהעניק לך "אוויר לנשימה" עד החלפת המצבר הבא.

 • אקולוגיה
  מצברים משומשים הינם מצברים ממוחזרים אשר מורידים את כמות המצברים המיוצרים ומשתמשים באותם החומרים ולא מייצרים חדשים.

איך לבחור מצבר משומש?

כמו אחיהם החדשים, גם מצברים משומשים קונים מיצרנים מוכרים.
אך בשונה ממצברים חדשים, כשרוכשים מצבר משומש יש לבדוק היטב מי הספק אשר מוכר מצברים משומשים. לא כל ספק יודע לחדש מצבר בצורה שתעניק לך את מלוא הפוטנציאל של המצבר מצד אחד ואת הבטיחות והביטחון שהמצבר עבר תהליך תקין ויכול לשמש אותך כמו שצריך וללא תקלות הנובעות מחידוש לא נכון של מצבר. בנוסף, יש לדרוש מהספק פרטים מלאים אשר יכולים לעזור לך להבין טוב יותר את היסטוריית המצבר. דבר זה חשוב על מנת לקבל קנה מידה לגבי השימושים אשר כבר נעשו במצבר ומהם לגזור את אורך החיים המשוער שלו.
שאלות לדוגמה:

 • מה תאריך התפוגה של המצבר? יכול להיות שהמצבר פשוט ישן מדי וחידושים כבר לא יהיו אפקטיביים כך שהאיכות תיפגע מאוד ובסופו של דבר מצבר משומש זה יוחלף שוב בזמן קצר מדי.

 • באיזה רכב המצבר היה מותקן בעבר?
  שאלה זו תעזור לך להבין מה אופי השימוש במצבר ולפי זה ניתן להבין האם המצבר עבד קשה מדי וככל הנראה עשה את שלו ויתעייף מהר מאוד.

 • לכמה זמן המצבר יעבוד?
  ספק מצברים המכבד את עצמו יוכל לתת לך קנה מידה לגבי אורך חייו של מצבר משומש מכיוון שהוא רכש אותו ומיחזר אותו. תשובה מתחמקת היא נורה אדומה אשר צריכה להזהיר אותך מהעסקה הזו.

 • מהי תקופת האחריות?
  גם מצברים משומשים מגיעים עם אחריות, אך פחותה בהרבה מאחיהם החדשים. תקופת אחריות ארוכה יותר תייקר את המצבר אך שווה להתאמץ מעט על מנת לקבל מצבר משומש שישמש אותך לאורך זמן.

רכישת מצבר משומש מחברת מאור מצברים תעניק לך ביטחון מלא בתהליך חידוש המצבר, השימוש בו והמחיר התחרותי בו הוא נמכר.

כמה עולה מצבר משומש?

החלטת לרכוש מצבר משומש? מעולה. חברת מאור מצברים כאן לשירותך עם מגוון רחב של מצברים משומשים מכל החברות
מצבר משומש שנפ, מצבר משומש ורטה ועוד במגוון רחב של אמפרים וטכנולוגיות כגון מצבר start&stop משומש.
מצברים אלו מגיעים עם תקופות אחריות שונות ומחירם משתנה בהתאם.
מחיר מיוחד במאור מצברים – מצבר משומש החל מ-149 ₪ בלבד!

יתרונות בהזמנת מצבר יד שנייה

 • מצבר יד שנייה מתאים בעיקר למי שמחפש מצבר במחיר הכי זול שיש
 • מצבר יד שניה מגיע בין חודש ל שישה חודשי אחריות ( ככל שתקופת האחריות קצרה יותר כך יורד מחיר המצבר בהתאם)

למרות שהזמנת מצבר יד שנייה היא זולה ולפעמים משתלמת אנו במאור מצברים ממליצים ללקוחותינו לקנות תמיד מצבר חדש לרכב עם אחריות מלאה וללכת על בטוח , אבל במידה והחלטתם שמצבר יד שנייה זול זה רצונכם נוכל לספק לכם את המוצר בהקדם האפשרי.

הזמנת מצבר משומש לרכב יד שניה | שירות עד בית הלקוח

חברת מאור מצברים תספק לך מצבר משומש גם בשירות עד הבית! במידה וברצונך לחסוך מעט על המצבר ומצד שני הרכב כבר תקוע, מומחה המצברים שלנו יגיע עד אליך תוך חצי שעה בלבד ויחזיר אותך לשגרה במהירות וביעילות. עלות של שירות זה הינה 50 ₪ בלבד כך שהמחיר על מצבר משומש נשאר נמוך ולא מוריד מכדאיות העסקה.

לנו מלאי מצברים משומשים זמינים עבורכם תמיד באזור המרכז, ניתן להזמין מצבר משומש מדגם שנפ, וורטה , סטראט סטופ ( START SOTP ) ועוד.

לחברת מאור מצברים מגוון רחב של מצברים משומשים יד שנייה למגוון כלי רכב וניתן למצוא בחברתנו מצבר משומש למשאית, מצבר משומש לאוטובוס, החלפת מצברים לקטנועים (משומשים עד 200 שקלים), מצבר משומש לאופנוע, מצבר משומש לטרקטורון ואף מצבר משומש לקלנועית!
לקבלת הצעת מחיר למצבר משומש בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3341-453

 

מצברים משומשים