מגוון רחב של מצברים לקטנוע במחירים אטרקטיביים!

חברת מאור מצברים מוכרת מגוון רחב של מצברים של מיטב המותגים השונים ותשמח לספק לך מצבר חדש לקטנוע תוך חצי שעה בלבד מרגע ההזמנה הטלפונית! ניתן להגיע לקחת את המצברים השונים בסניפים שלאו או להזמין את המצבר לקטנוע עד הבית.

החלפת מצבר לקטנוע במחיר מיוחד:

מצבר שנפ לקטנוע מסוג 9 אמפר מ-440 ₪

מצבר "פול באט" לקטנוע מסוג 9 אמפר מ-350 ₪

מצבר שנפ לקטנוע מסוג 12 אמפר מ-490 ₪

מצבר "פול באט" לקטנוע מסוג 12 אמפר מ-380 ₪

שירות החלפת מצבר לקטנוע עד הבית כרוך בתוספת תשלום

מצבר לקטנוע מחיר הכי זול רק במאור מצברים! לפרטים חייגו: 072-3341-453

החלפת מצבר לקטנוע

שירות מצבר עד הבית לקטנוע

ניסית להניע את הקטנוע ללא הצלחה? לא קרה כלום!

רגע לפני שרצים להזמין גרירה ומבזבזים זמן יקר וכספים מיותרים, מאור מצברים מזמינה אותך להתקשר אלינו ולקבל מצבר חדש לקטנוע עד אליך!
תוך חצי שעה בלבד מומחה המצברים של חברת מאור מצברים יגיע אליך וינסה לתקן את המצבר הקיים. במידה ולאחר הבדיקה נמצא שהמצבר גמור רק אז נחליף את המצבר, במצבר חדש המתאים בדיוק לקטנוע שלך ולצרכי הנסיעה שלך.

שירות מצבר עד הבית לקטנוע מגיע לכל איזור המרכז וניתן להשיג מצבר קטנוע עד אליך בבת ים, מצבר קטנוע עד אליך ברמת גן, מצבר קטנוע עד אליך ברחובות, מצבר קטנוע עד אליך בתל אביב ועוד!
אין טעם להזמין גרר ולשלם מחיר מופקע על גרירה ומצבר חדש!

טלפון להזמנת מצבר חדש לקטנוע שלך בשירות מצבר עד הבית – 072-3341-453

מצבר לקטנועכמה עולה מצבר לקטנוע?

חברת מאור מצברים פועלת כבר מעל 15 שנה בתחום המצברים ויודעת להתאים לך מצבר ייעודי עבור הקטנוע הספציפי שלך והשימושים שלך בקטנוע.
רגע לפני שנחשוף בפניך את מחירון המצברים לקטנועים שלנו, נשאל אותך כמה שאלות שיעזרו לך לבחור את מצבר הקטנוע המתאים ביותר עבורך:

1. מהו נפח המנוע של הקטנוע שלך?

כיום ניתן למצוא עשרות סוגים של קטנועים בנפחים שונים שלא היו מוכרים על הכביש הישראלי. הקטנועים הנפוצים ביותר נעים מ-125 סמ"ק ועד 250 סמ"ק וככל הנראה שגם הקטנוע שלך נמצא באיזור הנפחים האלו. השאלה הזו חשובה מכיוון שעם התפתחות עולם הקטנועים, התפתח גם עולם המצברים וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של מצברים לקטנועים בטווחי אמפר שונים עם עוצמות שונות. לפעמים, היקר יותר לאו דווקא מעיד על הטוב ביותר ולכן כדאי להתייעץ עם מומחה אשר יעזור לך להגיע למצבר המתאים ביותר עבורך.

2. מהי תדירות השימוש בקטנוע?

כ-300,000 כלי רכב עולים על הכביש בישראל, כל שנה! מה שאומר המון המון פקקים ושעות רבות הנשרפות על נסיעה. ושלא נדבר על בעיות החניה שצצו בעקבות הגידול ברכבים. נתון זה דחף את הישראלים לחפש דרכים אחרות להתנייד בעיר ומחוצה לה (הפקקים לא עוצרים רק בעיר).

כשניגשים לבחור מצבר חדש לקטנוע צריכים להבין את אופי השימוש בו. האם הוא משמש לנסיעות קצרות בתוך העיר? נסיעות בין עירוניות לעבודה ובחזרה? טיולים קצרים או טיולי רכיבה לכל אורכה של המדינה? רק לאחר בחינה מעמיקה של השימוש האמיתי בקטנוע ניתן לבחור מצבר אשר יעניק לך את המענה המירבי מבחינת איכות, עמידות ומחיר.

3. מצבר לקטנוע שליחויות

קטנועים המשמשים לשליחויות זקוקים למצברים אשר יכולים לעמוד בעומס העבודה המטורף שלהם ולשעות העבודה הארוכות והמתישות בהן הם עובדים. הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות הוא קטנוע שליחויות תקול אשר עלול להוביל לפגיעה בעבודה ולירידה בהכנסות. מאור מצברים מזמינה אותך להתייעץ בכל שאלה לגבי מצבר לקטנוע שליחויות על מנת למנוע מפח נפש והוצאות כספיות מיותרות.

חברת מאור מצברים מספקת מענה למגוון רחב של קטנועים מנפחים שונים ולכן ניתן למצוא אצלנו מצבר לקטנוע TMAX, מצבר לקטנוע JOYMAX, מצבר לקטנוע movie 125, מצבר קטנוע מסוג ג'וי רייד, מצבר לקטנוע XMAX ועוד

4. קטנוע חשמלי

שחקן חדש בשוק הקטנועים הוא הקטנוע החשמלי. קטנוע זה מתבסס אך ורק על זרם חשמל (בדומה לקלנועית). בתחושה ראשונית אפשר לטעות ולחשוב שקטנועים אלו חלשים אך ישנם דגמים המקבילים בעוצמתם לקטנוע 250 סמ"ק ויכולים להפיק טווחים של 120 ק"מ בין טעינה לטעינה. קטנועים אלו ידידותיים לסביבה, עלות ההטענה שלהן אפסית ובגזרת הביטוח קטנועים אלו מבוטחים בעלות של קטנוע 50 סמ"ק. מצברים לקטנועים חשמליים נעים בטווחים של 60 אמפר עד 72 אמפר וגם אותם ניתן להשיג אצלנו במאור מצברים

מצברים מומלצים לקטנועים:

  • מצבר שנפ 9 אמפר דגם YTX9-BS ב-430 ₪ בלבד
  • מצבר שנפ 12 אמפר דגם YTX12-BS ב-470 ₪ בלבד

מצברים נפוצים

לכל שאלה ניתן לפנות אלינו ואנו נעזור לך להגיע למצבר הקטנוע המתאים ביותר עבורך
במאור מצברים ניתן להזמין גם מצבר לאופנוע עד הבית לכל סוגי האופנועים.

נשמח לעמוד לשירותך, מאור מצברים

לקוחות שלנו מספרים