תפריט

מצבר לקלנועית

מחפשים מצבר לקלנועית ?

מאור מצברים מספק שירותי בדיקה והחלפת מצברים לכל סוגי הקלנועיות.

מאור בעל ניסיון עשיר של מעל 15 שנה, יעניק לכם שירות מקצועי במחיר הוגן.

מצברים לקלנועית
אחריות יצרן מלאה למצבר לאופנוע
החלפת מצבר לאופנוע עד הבית
  • מצברים נפוצים
  • לקוחות שלנו מספרים

להזמנת מצבר לקלנועית חייגו אלינו:

מה המצבר לקלנועית הוא הכי מומלץ?

אם אתם רוצים לקנות מצבר לקלנועית ולא מתפשרים על איכות אנו בחברת מאור מצברים בעיקר ממליצים על מצבר של חברת שנפ, זהו המצבר שלרוב אנו מוכרים ללקוחותנו מצברים תפעוליים רבים ורצוי לבחור במצבר 70 אמפר או דגם קרוב יותר שהוא מצבר 72 אמפר.

מצבר לקלנועית לדוגמא

 

קלנועית היא כלי הרכב המשרת בעיקר את אנשי גיל הזהב אך גם לאנשים בעלי נכות הליכה מסוים. קבוצת אוכלוסייה זו אשר המתקשים ללכת, נזקקים להנעה

מהירה ונוחה בכל זמן נצרך ולשם כך נוצרה הקלנועית. מצברים לכלי רכב רגילים אינם מתאימים ונכונים בדרישותיהם לצורך הנעה של כלי הקלנועיות ובשביל זה נוצרו מצברי פריקה עמוקה, המתאימים גם לקלנועיות וגם לקרוונים, רכבי גולף, סירות ועוד.

מצברים לקלנועית מוכרחים להיות מצברי פריקה עמוקה בשל היותם מאפשרים את הפריקה וההטענה בכל זמן דרוש. מצברים אלו מתוחזקים ברמה ואיכות גבוהה ביותר, עומדים על בסיס ג'ל המכסה את המצבר בלחות, אינם נזקקים להחלפת מים כמו במצברים רגילים של כלי רכב או החלפת המצבר עצמו בשל כוחו הרב וניצול האנרגיה האין סופי שהוא מבצע בעת עבודתו ושימושו בו.

מצבר לקלנועית מחיר יכול לנוע בין מאות שקלים לאלפי שקלים, כמובן שתלוי בסוג הקלנועית המסופקת. מצברי פריקה עמוקה מיועדים להחזיק לשנים רבות ותחזוקה וטיפול נמוך ובשל כך, הקנייה תהווה הוצאה חד פעמית לקלנועית.

072-3341-453
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן