מצבר למאזדה 3

מצבר למאזדה 3

מצבר למאזדה 3 במאור מצברים – מצבר חדש מ 369 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר למאזדה 3

מצברים מומלצים למאזדה 3


לקוחות שלנו מספרים

מצבר למאזדה 3

מצבר למאזדה 3

אין דבר נפלא יותר מרכב חדש-חדש: הכל מתקתק כמו שעון, אין שום תקלה בנסיעה או במהלך ההתנעה. אך לאחר פרק זמן מסוים, אנו מתחילים להיות עדים לבעיות כאלה ואחרות ברכב. אחד הדברים הראשונים שמתחילים לעשות צרות אלו הם המצברים. וזו הסיבה לכך שאנשים רבים מתעניינים בעניין מצבר למאזדה 3 מחיר – האם מדובר בסכומים גדולים שיהוו עומס על הכיס או שניתן להסתדר עם תחליפים זולים יותר? או שאולי אפשר אפילו לנקות את המצבר הישן? חשוב להתייחס לנושא ברצינות ולא להשאיר את פיתרון העניין לרגע האחרון.

אחד המוצרים הפופולאריים בתחום זה הינו מצבר למזדה 3. מדובר ברכב שנוסע לא מעט ברחבי ישראל ומשרת נאמנה בעלי משפחות וגם אנשים יחידים המעוניינים ברכבים עמידים ואמינים. כמו בכל רכב אחר, גם מצבר לרכב מאזדה 3 נוטה להישחק לאחר כ-3-4 שנים ויש צורך להחליפו. מדובר בהשקעה לא קטנה וכדאי לבצע אותה בצורה כמה שיותר מושכלת. ראשית כל, צריך להבין איזה מוצר אתם מחפשים.

מצבר למאזדה 3 – אז מה הכי מתאים?

שוק המצברים יכול להיות מבלבל ומפחיד, לאיים  במילים גבוהות כמו אמפר ואלקטרוליט, אך בסופו של דבר חשוב להבין כמה דברים עיקריים: מצבר שנפ למאזדה 3 מהווה מענה אוניברסאלי לצרכים שלכם. אין תחליף לשם, מוניטין וניסיון, וזו הסיבה לכך שמצברים יש לרכוש מחברות בדוקות, בעלות סניפים רבים שהמילה שלה (וגם כתב האחריות) שווה משהו. מצברים של רכבים פרטיים, כולל מאזדה 3 יכולים לדרוש 40-50 אמפר. עם זאת, חשוב לשים לב לפרטים נוספים כאשר בודקים כמה עולה מצבר למאזדה 3.

כאשר רוכשים מוצר של מותג ידוע, מובן שצריך גם לשלם עליו בהתאם, אבל מחיר מצבר שנפ למאזדה 3 עדיין מספק את התמורה האיכותית ביותר שמגולמת, בין השאר בתקופת שירות ארוכה. באופן כללי, בתחזוקה נכונה ובשימוש נכון בסך הכול, המצבר יכול לשרת אתכם 3-4 שנים. חשוב מאוד להתאים מצבר למערכת מבחינת דרך הפעולה של המנוע. באופן כללי, מק"ט שנפ 07 הוא המצבר המתאים עבור מאזדה 3. כאשר בודקים מחיר מצבר שנפ למאזדה 3 יש להיעזר בידע זה.

התקנה של מצבר שנפ למאזדה 3

אחד היתרונות הגדולים ביותר בעבודה מול חברות גדולות – זה האפשרות לא לדאוג לאן יעלם הספק במידה ומשהו יילך לא כשורה. בנוסף, התקנה ותחזוקה נכונה של המצבר יכולה להיות חשובה הרבה יותר מהפקטור של מצבר למזדה 3 מחיר. אין ספק שמדובר בפרט חשוב ביותר, אבל בסופו של דבר, ללא תחזוקה מתאימה וגם בחירה נכונה במצבר הנכון ביותר עבור הרכב שלכם, ההשקעה יכולה להיות לא משתלמת ואפילו מיותרת.

במילים אחרות, בחרו אך ורק במשווקים מורשים ובמוסכים איכותיים, רכשו מצברים ברמה גבוהה, וכך תאריכו בצורה משמעותית את תוחלת החיים של הרכב שלכם – ללא קושי וללא דאגות .

שנתונים נפוצים: 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

זקוקים למצבר מקורי של מאזדה 3? צרו קשר עם מאור מצברים ונוכל לסיע לכם במידה ויהיה לנו במלאי מצבר מקורי למאזדה 3 שיתאים לשנתון של הרכב שלכם.

עוד דגמים מבית מאזדה:

Call Now Button072-3341-453 דילוג לתוכן