הגיע הזמן להחליף מצבר לאופנוע שלך? הגעת למקום הנכון! במאור מצברים ניתן למצוא מגוון רחב של מצברים זולים לאופנוע שיתניעו אותך חזרה לשגרת היום שלך במהירות שיא ובמחירים אטרקטיביים!

החלפת מצבר לאופנוע במחיר משתלם:

מצבר סטארט אפ החל מ-449 ₪

מצבר שנפ מ-470 ₪

מצברי ורטה מ-540 ₪

שירות החלפת מצבר לאופנוע עד הבית כרוך בתוספת תשלום

מצבר לאופנוע מחיר הכי זול רק במאור מצברים! לפרטים נוספים התקשרו: 072-3341-453

החלפת מצבר לאופנוע

מצברים לאופנועים קיימים במגוון אמפרים, דבר שמקשה על תהליך בחירת מצבר לאופנוע. בזכות המומחיות שלנו במצברים, חברת מאור מצברים גיבשה עבורך מדריך מלא אשר יעזור לך להחליט איזה מצבר הוא הטוב יותר בשביל השימושים שלך באופנוע.

כמובן שאנחנו זמינים לכל שאלה אשר תצוץ במהלך הקריאה של מדריך זה או לאחריה. עם למעלה מ-15 שנות הניסיון שלנו, אנחנו בהחלט ראינו את כל סוגי התקלות הקיימות במצברים לאופנועים ויכולים לעזור לך להגיע לפתרון המשתלם והכדאי ביותר עבורך.

סוגי מצברים לאופנוע

מצבר לאופנוע מומלץ

מצבר לאופנוע מומלץ – שנפ 12 AH

תפקידו של המצבר הוא להביא את המנוע אל מחזור הפעימות הראשון שלו ומשם לעבור לצריכת דלק אשר בשריפתו מספק את הכוח למנוע לכל אורך הנסיעה. מצברים לאופנועים מתחלקים לשני סוגים עיקריים – מצבר אטום ומצבר פתוח.

  • מצבר אטום לאופנוע – מצבר זה מתפקד כמערכת סגורה אשר לא זקוקה לעזרה חיצונית ומתקיימת מעצמה. מכיוון שהבסיסים והחומצות שבמצבר שמורים במצב ג'לי, אין צורך להוסיף להם מים ורק לעקוב אחר מצבו החיצוני של המצבר על מנת למנוע סדקים ונזילות.
  • מצבר פתוח לאופנוע – מצברים אלו זקוקים למים מזוקקים על מנת לפעול ומגיעים "יבשים" (זאת אומרת ללא נוזלים) אליך הלקוח על מנת שלא יתחילו את מעגל חייהם. מצברים אלו פועלים על ידי תגובה כימית כשחומצות פוגשות בסיסים במצב נוזל ומוחזקים בתאי עופרת. במידה ורכשת מצבר פתוח לאופנוע, עליך לבדוק את מצב המים במצברים בשוטף על מנת למנוע שריפה של המצבר.
  • מצבר ליתיום לאופנוע – מצבר חדש בנוף המצברים לאופנוע. מצבר זה מבוסס על פוספט\Phosphate (זרחה) ולא על חומצות כמו שאר המצברים לאופנוע, דבר המאפשר לו לעמוד בשינויי טמפרטורה קיצוניים ולהמשיך לספק חשמל בצורה רציפה ותקינה לאופנוע שלך.

אצלנו במאור מצברים ניתן למצוא מגוון רחב של מצברים לאופנוע כגון:

מצבר שנפ 12 אמפר לאופנוע, מצבר שנפ 9 אמפר לאופנוע ולכן זה לא משנה אם ברשותך קוואסקי נינג'ה\KTM סופר מוטו\קאסטום\אפריליה ועוד, בטוח נוכל להעניק לך מענה מהיר ומשתלם למצבר חדש לאופנוע שלך.

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה שתצוץ לגבי החלפת מצבר לאופנוע שלך!

מצברים מומלצים לאופנוע מבית מאור מצברים:

איך להחליף מצבר לאופנוע?

מצבר לאופנועלרוב, מצברים לאופנועים מחזיקים עד שנתיים. הנתון הזה תלוי כמובן באופן השימוש ובסוג האופנוע. אם דגם האופנוע שלך הוא לדוגמא R6 של ימהה ומשמש אותך לרכיבות רק בסוף השבוע, יכול להיות שעדיף לך לבחון רכישה של מצבר זול יותר מהמצברים היקרים שבשוק מכיוון שהשימוש שלך באופנוע איננו תכוף ומצריך עבודה ידועה מראש בשימוש קבוע מראש. במידה ודגם האופנוע שלך הוא KLE ומשמש אותך ככלי רכב עיקרי, מאור מצברים ממליצה לך לשקול בכובד ראש את ההחלטה לרכוש מצבר חדש על מנת ליהנות ממלוא הביצועים של האופנוע מחד ונסיעה חלקה ובטוחה ללא הפתעות מאידך.

בשני המקרים, מאור מצברים ממליצה על החלפת מצבר לאופנוע על ידי מומחה מצברים אשר יוודא שהמצבר מעוגן היטב (דבר שימנע תזוזות ולבסוף סדקים ונזילות מהמצבר), המצבר הינו מחברה מוכרת ובעל תעודת אחריות בתוקף.

לקבלת הצעת מחיר למצבר חדש לאופנוע שלך: 072-3341-453

כמה עולה מצבר לאופנוע?

מצבר חדש לאופנוע החל מ-449 ₪ בלבד! ( מצבר פרימיום )

לנוחיותך קיבצנו כאן את דגמי המצברים המובילים בתחום האופנועים.
אנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו על מנת לקבל מידע נוסף והנחות ומבצעים משתנים שאנו נוהגים לקיים מדי פעם.

סוג \ חברה

מצבר לאופנוע מחיר

בוש 50 אמפר

529 ₪ בלבד

מצבר ורטה 56 אמפר

545 ₪

מצבר סטארט אפ 50 אמפר

449 ₪

מצבר שנפ 55 אמפר

480 ש"ח

שירות מצבר לאופנוע עד הבית

האופנוע משמיע קולות עמומים ולא מצליח להניע? כנראה שהגיע הזמן להחליף מצבר לאופנוע שלך. ניתן להגיע לסניף המצברים שלנו בתל אביב או להעזר בשירותי ה- VIP שאנו מספקים. המתקינים המומחים של חברת מאור מצברים תגיע עד אליך עם השירות המיוחד שלנו "מצבר לאופנוע עד הבית בתוך 30 דקות", בכל מקום במרכז, עם מצבר חדש לאופנוע שלך התפור בדיוק לצרכיך ולצרכי האופנוע שלך. המתקין שיגיע אליך תוך חצי שעה בלבד! יבדוק את המצבר הקיים שלך ואם המצבר שלך ימצא תקין, הוא לא יוחלף! אך אם חלילה המצבר סיים את חייו המתקין שלנו יחליף לך את המצבר במהירות, ידריך אותך על דרכים נכונות לתחזק ולשמור עליו לאורך זמן וימסור לך תעודת אחריות בתוקף על המצבר החדש שרכשת.

לקוחות שלנו מספרים

  • מחפשים מצבר לאופנוע ים? לחצו כאן
  • מתעניינים במצבר לאופנוע Yuasa? למידע נוסף לחצו כאן
  • שירות מצברים לאופנוע במרכז – לחץ כאן
  • שירות מצברים לאופנועים בתל אביב –  לחצו כאן
  • מחפשים מצבר לאופנוע קטן או קטנוע? לחצו כאן