מצבר לדייהו במאור מצברים – מצבר חדש מ 480 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר לדייהו

מצברים שמתאימים לדייהו לפי דגם

רכבי דייהו השונים מידת אמפר מצבר לדייהו מחיר
דייהו נובירה 55 אמפר / שעה בין 480 ₪ ל-630 ₪
דייהו מאטיס 55 אמפר / שעה  בין 480 ₪ ל-630 ₪

מצברים מומלצים לדייהו


לקוחות שלנו מספרים

מצבר לדייהו

מצבר לדייהו

חברת דייהו היא חברה קוריאנית המייצרת ומשווקת רכבים קומפקטים המיועדים בעיקר לבעלי הרכב הפרטיים. בשל הקומפקטיות של מכוניות דייהו הנקראות ומוכרות גם בשם האחר דייהו רייסר, בשל המשקל של הרכבים וגודלם, החלק העיקרי ברכב והוא המצבר, צריך להיות בגודל, באורך, ברוחב ובגובה מסוים וכמובן להכיל מספר מדויק ומותאם לאספקת האנרגיה והמתח לסוג כלי הרכב ולדגם הספציפי.

איזה מצבר מתאים לדייהו

לכל כלי רכב יש את הדרישות שלו לדגם של המצבר, למספר הוולט שהוא מכיל, לאמפר שהוא מעביר בכל שעה ובבחירה הנכונה של חברת המצברים. בבחירת מצבר לרכב דייהו יש את ההמלצה והנכונות לבחור בסוג מצבר שנפ לדייהו. מחיר החלפת מצבר לדייהו יכולה לעלות מאות שקלים ספורים ובמספר האמפר יכולה להיות מארבעים ועד שישים שתיים, כמובן שתלוי בדגם הרכב של החברה.

דגמים נוספים מבית דייהו: