מצבר לפונטיאק במאור מצברים – מצבר חדש מ 450 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר לפונטיאק

מצברים מומלצים לפונטיאק


לקוחות שלנו מספרים

מצבר לפונטיאק

מצבר לפונטיאק

מצבר לפונטיאק חשוב לרכוש במקום ידוע, על מנת להימנע מזיופים והפתעות לא נעימות בהמשך הדרך. מצבר לרכב פונטיאק איכותי יכול להחזיק מעמד מספר שנים, ללא שום תקלות או תחזוקה נדרשת. זאת כמובן בתנאי שמקפידים על מספר כללי מפתח שמאפשרים להאריך משמעותית את תוחלת החיים של המצבר שלכם. בכל אופן, עם כל הכוונות הטובות, אחרי כ – 4 שנים יש צורך להחליף את המצבר. מחיר החלפת מצבר לפונטיאק משתנה בהתאם לסוג המצבר, דגם הרכב, החנות ממנה בחרתם לרכוש את המצבר וכדומה.

אנשים רבים נתקלים בשאלה איזה מצבר מתאים לפונטיאק? על מנת לענות על כך, יש צורך לדעת את דגם הרכב, שנת ייצורו ונפח המנוע. ניתן למצוא מספר מצברים שיתאימו לרכב שלכם, לדוגמא מצבר שנפ לפונטיאק. חברת שנפ ידועה בתור חברה איכותית ומקצועית ביותר.