מצבר לפורד מונדאו

מצבר לפורד מונדאו במאור מצברים – מצבר חדש מ 490 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר לפורד מונדאו

מצברים מומלצים לפורד מונדאו


לקוחות שלנו מספרים

מצבר לפורד מונדאו

מצבר לפורד מונדאו

המצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר בכל רכב. ללא מצבר הרכב עשוי שלא להתניע ולא לעבוד כלל. אנו מעריכים שאף אחד אינו רוצה להגיע לרכב, להריץ את התכניות של מה הוא הולך לעשות בשעה הקרובה בראש ולפתע הרכב לא יתניע וכל התוכניות ילכו לפח. לעתים יהיה צורך בהזמנת גרר או הזמנת שירות עד הבית והכול לצורך החלפת המצבר. החלפת מצבר לפורד מונדאו היא עבודה לאיש מקצוע ויש להתאים את המצבר לסוג הרכב ולמידותיו.

כיצד נעריך את חיי המצבר?

הארכת חיי מצבר פורד מונדאו תלויה בטיפול תקופתי הנדרש אצל רוב המצברים כיום. טיפול תקופתי זה הינו הליך פשוט המתקיים אחת לחצי שנה – שנה ובודק שפעילות המצבר תקינה. כך למשל נבדוק שאין סדקים במצבר, שאין נזילה של מים או חומצה ממנו, שהוא מוחזק היטב ולא רועד ועוד.

איזה מצבר מתאים לפורד מונדאו?

ישנם סוגים רבים של מצברים המיוצרים על ידי חברות סוגות עם מתח חשמלי שונה ומידות גובה, אורך ורוחב שונות המתאימות לסוגים שונים של רכבים. מצבר וולטה לפורד מונדאו או לחילופין מצבר שנפ לפורד מונדאו עשויים להתאים להמלצת היצרן. מומלץ לבחור במצבר 55-66 אמפר בהתאם לדגם הרכב.

מצבר לפורד מונדאו מחיר:

המחיר למצבר מסוג זה עשוי להעלות גם 600-700 שח בממוצע אולם תלוי היכן אתם רוכשים אותו, מי החברה היצרנית וכמה זמן אחראיות תקבלו עליו.

שנתונים נפוצים: 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015

דגמים נוספים מבית פורד:

Call Now Button072-3341-453 דילוג לתוכן