מצבר לקדילאק במאור מצברים – מצבר חדש מ 530 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר לקדילאק

מצברים מומלצים לקדילאק


לקוחות שלנו מספרים

מצבר לרכב קדילאק

מצבר לרכב קדילאק

קאדילק נחשב למותג רכבי יוקרה ומשווק בעיקר לקהל האמריקאי אולם ישנן לא מעט מכוניות יוקרה מסוג זה בישראל. לאורך השנים נחשבה הקאדילק לפורצת דרך בתחום הרכב וגם כיום נחשבת למותג יוקרתי למדי בעולם הרכב.

איזה מצבר מתאים לקדילאק?

מצבר מקורי ואיכותי ברכב הינו תנאי הכרחי לפעילותו התקינה של הרכב לאורך זמן. המצבר אחראי לפעולות החשמליות ברכב כבר החל מהתנעת הרכב. ללא מצבר הרכב לא יפעל ואנו מאמינים שאינכם רוצים להיתקע עם רכב מסוג קאדילק מבלי היכולת לבחון את קצה גבול היכולת שלו.

על אף סוג הרכב היוקרתי מחיר החלפת מצבר לקדילאק לא יהיה יקר בהרבה מסוגים רבים אחרים של רכבים. מצבר שנפ לקדילאק של 66 אמפר ברוחב 177 מ"מ ואורך 260 מ"מ אמור להתאים. מחיר מצבר כזה יהיה באזור 600-1000 שח.