מצבר לקרייזלר

מצבר לקרייזלר במאור מצברים – מצבר חדש מ 369 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר לקרייזלר

מצברים מומלצים לקרייזלר


לקוחות שלנו מספרים

מצבר לרכב קרייזלר

מצבר לרכב קרייזלר

מצבר לרכב קרייזלר

בחירת מצבר לרכב הנה החלטה חשובה ביותר שיהיה עליכם לקבל אחת כלמה שנים. אורך חיים תקין של מצבר הוא כ-4-5 שנים אולם יש מצברים המחזיקים פחות זמן. לשמירה על אורך חייו התקין של המצבר יש הצורך לבצע בדיקה תקופתית בחלק מהמצברים ובכל מקרה מצברים פחות איכותיים יחזיקו פחות זמן מעמד.

איזה מצבר מתאים לקריילזר?

לרכב מסוג קרייזלר יש כמה סוגי מצברים המתאימים לרכב בהתאם לדגם והשנה שלו. חשוב להתאים את המצבר והמימדים שלו לרכב שלכם על מנת שהמצבר לא יתנדנד וייתן פתח לפגיעות פיזיות בזמן נסיעה. מחיר החלפת מצבר לקרייזלר יכול להגיע גם לאלף שקלים אולם תמיד תוכלו למצוא מצבר שנפ לקרייזלר במחיר מבצע. מצבר של 62-63 אמפר אמור לעשות את העבודה אולם הרוחב יהיה באזור 173 מ"מ, אורך 239 מ"מ וגובה של 193 מ"מ.

דגמים נוספים מבית קרייזלר:

Call Now Button072-3341-453 דילוג לתוכן