המצבר של הרובר שלך פג תוקף? כדאי שתדע שאורך החיים של מצבר הוא סביב שלוש שנים, ולכן זה הזמן להזמין שירות החלפת מצבר לרובר עד הבית אצל מאור מצברים! החברה מחזיקה מגוון דגמים וסוגים של מצברים ומעניקה שירות בפריסה ארצית, כך שנותר לך להתקשר ולהזמין שירות מהיר.

מצברים לרובר במחיר הוגן:

מצברים מבית START UP לרכב רובר החל מ- 449 ₪

מצברים בקיבולת 55 אמפר של Schnapp החל מ- 480 ₪

מצבר לרכב רובר תוצרת בוש 50 אמפר החל מ- 529 ₪ (עם שנתיים אחריות)

מצבר לרובר של ורטה 60 אמפר החל מ- 545 ₪

שירות החלפת מצברים לרובר עד הבית כרוך בתוספת תשלום

להזמנת מצבר לרובר שלך בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3341-453

החלפת מצבר לרובר

רק אצל מאור מצברים קונים מצבר לרובר בצ'יק

אתם קמים בבוקר לעבודה, ממהרים לפגישה דחופה בעבודה, שתיתם מהר קפה ופתאום הרכב לא מתניע… כן, זוהי תופעה מוכרת שברוב המקרים מסתיימת בהחלפת מצבר לרובר, ומאפשרת לכם לחזור לחיי היום יום הלחוצים במהירות שיא. חשוב לדעת שאת המצבר לרכב יש להחליף לפחות כל שלוש שנים, אך אם השארתם את הפנסים ברכב דולקים, או כל מערכת חשמלית מופעלת, רוב הסיכוי שהמצבר יתרוקן, ולכן הרכב לא מתניע ולאחר ביצוע בדיקה למצבר יש להחליף אותו במהירות האפשרית.

מצברים מומלצים לרובר – Rover

רכבי יוקרה בריטים של המותג הנחשק רובר

רובר ובשמה המלא והחדש לנד רובר הוא אחד המותגים הבריטים הוותיקים שנוסדו עוד בשנת 1869 ויצרו אופניים, אך בשנת 1904 החל המותג לייצר רכבי עם שני מושבים כדוגמה דגם רובר 8. עם השנים התפתחה החברה וכיום תוכלו למצוא מנעד רחב של דגמי רובר שנראים בעיקר כמו רכבי מנהלים יוקרתיים כדוגמת רכב רובר R75, רובר MG ZS, רובר MG ZT, ועוד. מותג רובר גם הוציא בעבר דגמים קטנים יותר שהיו פופולריים מאוד לפני כעשור ואפילו יותר, כמו רובר R25 רובר MG ZR שמגיעים גם בדגמי קופה עם סאן רוף ועם נראות של רכב ספורטיבי המתאים לצעירים.

איזה מצבר מתאים לרובר?

מצבר לרכב רובר

מצבר לרכב רובר

מצבר מומלץ לרובר לרוב יהיה מצבר של 50 אמפר או 55 אמפר, תלוי בדגם ובנפח המנוע של הרכב. מכיוון שיש כמות גדולה של דגמים ונפחי מנוע מגוונים, מומלץ מאוד לפנות לבעל מקצוע מוסמך שיסייע לכם בהתאמת מצבר לרובר בהתחשב בסוג הרכב ונפח המנוע, כך שהרכב יוכל לקבל את ההספק שהוא דורש על פי הוראות היצרן. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא לבחור רק מצבר של מותג מוכר וכמובן להזמין שירות החלפת מצברים לרובר רק אצל מתקין מורשה, כך שתוכלו ליהנות מטיפול מסור לרובר שלכם.

כמה עולה מצבר לרובר?

אצל מאור מצברים תמצאו מצברים לרובר החל מ 449 שקלים בלבד ואת כל הדגמים הכי מובילים בעולם כמו שנפ, בוש, סטארט אפ, ורטה ועוד. כלל המצברים מלווים באחריות מלאה ומותקנים על ידי אנשי מקצוע מיומנים, כך שתוכלו לדעת שהרכב שלכם בידיים מצוינות!

מצבר לרובר עד הבית עם מאור מצברים

מאור מצברים מציעים שירות החלפת מצבר לרובר עד הבית, ומעמידים לרשותכם אנשי שירות מיומנים ומוסמכים שתמיד עובדים עם חיוך גדול! המומחים שלנו יגיעו עד אליכם (בכל מקום שתהיו), ויבצעו החלפת מצבר לרובר במקצועיות רבה, כך שתוכלו לחזור לשגרת חייכם כמה שיותר מהר.

לקוחות שלנו מספרים