מצבר שנפ לקטנוע

מצבר שנפ לקטנוע במאור מצברים – מצבר חדש מ 369 שקלים בלבד

החלפת מצברי שנפ לקטנועאנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הקטנוע שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לקטנוע שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

מצברי שנפ


לקוחות שלנו מספרים

מצבר שנפ לקטנוע:

מצבר שנפ לקטנוע

מצבר שנפ לקטנוע

כבר הרבה ידוע זמן שחברת שנפ היא החברה הטובה בארץ למצברים. לשנפ יש מגיוון סוגי מצברים לרכב או לקטנוע וכולם באחריות ועמידות לאורך זמן. אם אתם מתלבטים איזה מצבר לקנות, קחו כמה סיבות למה לבחור במצבר שנפ לקטנוע.

למה לבחור מצבר שנפ לקטנוע:

  1. עמידות לאורך זמן: לא נעים לקום בבוקר ולראות שהקטנוע לא מתניע ונגמר המצבר, כמה חודשים לאחר שקניתם אותו. מצברי שנפ הטובים ביותר בארץ מחויבים לאורך חיי המצבר בין שנה וחצי לשנתיים ואם טיפול נכון לקטנוע אפילו עד שנתיים וחצי עמידות.
  2. ניסיון ומוניטין: חברת שנפ אשר הוקמה בישראל היא החברה המובילה בתחום המצברים כיום וזאת בזכות הידע הרב והרצון להשתפר וכן בזכות היכולת להתאים את המצברים לאקלים הישראלי ולדרישת הלקוחות.
  3. שירות ואחריות: רוב המוכרים של מצברי שנפ יתנו לכם שנה אחריות על המצבר ויתנו לכם תשובות מקצועיות על כל שאלה ובעיה שתהיה לכם.

לסיכום: לקנות מצבר שנפ לקטנוע זאת הבחירה המשתלמת ביותר שתעשו, גם אתם שקטים למשך תקופה ארוכה וגם תרמתם לתעשייה ישראלית.

Call Now Button072-3341-453