מצבר לטרקטורון

מאור מצברים » שירותים נוספים » מצבר לטרקטורון

מצבר לטרקטורון במאור מצברים – שירות החלפת מצברים עד הבית

מצבר לטרקטורוןאנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם טרקטורון שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לטרקטורון שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

מצברים נפוצים

לקוחות שלנו מספרים

מצבר לטרקטורון

מצבר לטרקטורון

טרקטורון הוא כלי רכב בעל ארבעה גלגלים ומשמש בעיקר למרוצים, להנאה, לנסיעה בשטחים ותנאים קשים וגודלו, משקלו וגובהו גדולים לא מעט מכלי הרכב הרגילים. למרות החוזק והגודל של הטרקטורון, המצבר הנמצא בתוכו קטן ובשל האנרגיה שהטרקטורון נזקק בעת השימוש,  צריך להיות מתוחזק, לפעול בצורה רציפה ובעל וולט רב כמו הסוג המוכר ביותר, מצבר לטרקטורון 12

מצבר לטרקטורון מחיר אפשר למצוא במחירים זולים ונוחים ביותר בשוק. המצבר הראשון המוצע הוא מצבר ג'ל. בסיסו עובד על חומצת ג'ל, משומש על ידי רבים מהטרקטורונים כיום בשל עבודתו החזקה ותחולת חייו הארוכה. המצבר אינו ניתן למילוי, שינוי או החיה מחדש ולכן כשהטרקטורון אינו משומש לזמן רב, עלול המצבר לשבוק חיים בשל התייבשות.

המצבר השני הוא מצבר רטוב. כמו שמו, מצבר זה עובד בבסיסו על מים. באפשרות בעל הטרקטורון להטעין ולמלא את המצבר במים בכל פעם שהמים בתוכו יתייבשו או כשהמצבר אינו עובד. שני המצברים מתאימים לכל סוג הטרקטורונים, הבחירה ניתנת בידם של הנוהגים.

עוד משירותינו : מצבר לטרקטורון ילדים

Call Now Button072-3341-453 דילוג לתוכן