מצבר לדייהטסו

מצבר לדייהטסו במאור מצברים – מצבר חדש מ 369 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר לדייהטסו

מצברים מומלצים לדייהטסו


לקוחות שלנו מספרים

 

מצבר לדייהטסו

מצבר לדייהטסו

כמו שלבני אדם יש את המוח אשר שולט בשעה שהם קמים בבוקר, בתנועות השונות ובהפעלת המערכות השונות בגוף האדם, כך גם המצבר עושה לכלי הרכב והתחבורה. המצבר הוא קופסא קטנה אשר מעביר לכל המערכות השונות של הרכב את הניצות הראשוני של התנעת הרכב, הדלקת המזגן, הפעלת הרדיו ורבים אחרים. בלעדי המצבר כלי הרכב לא יוכל לתפקד כלל והאנרגיה המועברת היא זו שנותנת את תחולת חייו של הרכב כולו.

כשמדובר על אחת מחברות הרכבים הגדולה בעולם, יש לציין את דייהטסו. החברה נוסדה ביפן ומייצרת ומשווקת רכבים עוד משנת 1907. החברה מתמחה בעיקר בייצור מכוניות מיני, מכוניות קומפקטיות ואף ניתן למצוא גם רכבי שטח. מצבר לדייהטסו נמדד על פי משקלו של הרכב, גודלו, נפח המנוע והיכולת שלו לאספקת וולט והאנרגיה.

ובשל כך, בחירת והחלפת מצבר ברכבי ודייהטסו צריכה להיעשות בעזרת הדרישות המסופקות למצבר מותאם ומדויק של כל דגם בחברה, מבחינת מספר הוולט הנדרש ומספא האמפר כלומר המתח המועבר בכל שעה ובכך לספק את החיתו של הרכב מחדש.

דגמים נספים מבית דייהטסו:

Call Now Button072-3341-453 דילוג לתוכן