מצבר לניסאן קשקאי

מצבר לניסאן קשקאי

מצבר לניסאן קשקאי במאור מצברים – מצבר חדש מ 380 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר לניסאן קשקאי

מצברים מומלצים לניסאן קשקאי


לקוחות שלנו מספרים

מצבר לניסאן קשקאי

מצבר לניסאן קשקאי

כל רכב יכול לצאת מכלל שימוש בשלב זה או אחר. עם זאת, ישנן דרכים שונות למנוע מצב זה או לדחות אותו בכמה שנים כך, מצבר לרכב ניסאן קשקאי ברמה גבוהה שמותקן בזמן ברכב יכול להבטיח לכם נסיעה בטיחותית והתנעה חלקה לאורך זמן, מה שבסופו של דבר מכריע במידה רבה את יכולות תפקוד הרכב. רכישה של מצבר לניסן קשקאי הינה הליך הדרוש לכל רכב, ודגם זה אינו יוצא דופן. תוחלת החיים הממוצעת של מצבר איכותי שהשימוש בו היה תקין – 3-4 שנים, בשנים האחרונות לשימוש מומלץ לבדוק אותו לעיתים קרובות, לנקות ולשחרר מנוזלים שהצטברו. עם זאת, המחיר של המצבר אינו עומד למיקוח. לא משנה כמה עולה מצבר לניסאן קשקאי, הצורך להחליף אותו אינו עומד בשאלה או ביקורת, בעיקר במידה ועבר פרק הזמן הנקוב. לא כדאי גם לחסוך במותג שאותו אתם רוכשים, מצבר שנפ לניסאן קשקאי מהווה השקעה מושלמת עבור הרכב שאתם רוצים לראות על הכביש כמה שיותר זמן ולנסוע ברוגע, שקט והנאה.

עוד דגמים מבית ניסאן: 

Call Now Button072-3341-453 דילוג לתוכן