מצבר לסאנגיונג במאור מצברים – מצבר חדש מ 770 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר לסאנגיונג

מצברים שמתאימים לסאנגיונג לפי דגם

רכבי סאנגיונג השונים מידת אמפר מצבר לסאנגיונג מחיר
סאנגיונג רקסטון 95 אמפר / שעה בין 770 ₪ ל-900 ₪
סאנגיונג רודיוס 95 אמפר / שעה בין 770 ₪ ל-900 ₪

מצברים מומלצים לסאנגיונג


לקוחות שלנו מספרים

מצבר לסאנגיונגמצבר לרכב סאנגיונג ניתן למצוא בחנויות השונות המתמחות במכירת מצרים ואביזרים לרכב, כמו גם באתרי האינטרנט השונים שמציעים מכירה והתקנה של מצברים בבית הלקוח. אנשים רבים מוטרדים מהשאלה איזה מצבר מתאים לסאנגיונג ? על מנת לענות על השאלה הזאת, יש לבדוק את שמת הייצור של הרכב שלכם, נפח המנוע וסוג הדגם. לכל רכב יש להתאים את המצבר שמתאים לו, על מנת להימנע מתקלות מיותרות.

כאשר בודקים מחיר החלפת מצבר לסאנגיונג, יש לשים לב למספר דקויות על מנת למצוא את העסקה המשתלמת ביותר. שימו לב לאורך האחריות, לפעמים מדובר באחריות סטנדרטית של 12 חודשים ולפעמים באחריות ארוכה יותר של 20 חודשים. כמו כן, תבדקו אם התקנת המצבר נכללת במחיר, או שגובים על כך מחיר גבוה יותר. חשוב להקפיד על התקנה איכותית ומקצועית, כדי למנוע תקלות אפשריות ולאפשר עבודה איכותית ויעילה של המצבר. מצבר שנפ לסאנגיונג הוא דוגמא לבחירה מצוינת של מצבר איכותי. חברת שנפ ידועה באמינות הגבוהה של מוצריה ובאיכות הטובה שלהם.

דגמים מובילים מבית Ssangyong: