מחפשים מצבר לסובארו אאוטבק? הגעתם למקום הנכון!
אתם יוצאים בשעת הבוקר למקום העבודה, סיימתם לשתות קפה, יורדים לרכב, מנסים להתניע ופתאום – הרכב אינו מניע או מראה סימני שחיקה. כן, סביר להניח שזה הזמן לרכוש מצבר לסובארו אאוטבק עד הבית אצל מאור מצברים.

מבצעים מיוחדים על מצבר לרכב סובארו אאוטבק:

מצברים מבית סטארט אפ לרכב סובארו אאוטבק החל מ- 450 ₪

מצברים של חברת שנפ החל מ- 450 ₪

מצבר לסובארו אאוטבק תוצרת BOSCH בקיבולת 60 אמפר החל מ- 529 ₪ (עם שנתיים אחריות)

מצברים של ורטה 60 אמפר החל מ- 545 ₪

שירות החלפת מצבר לסובארו אאוטבק עד הבית כרוך בתוספת תשלום

להזמנת מצבר לסובארו אאוטבק בשירות מצבר עד הבית יש לחייג: 072-3341-453

החלפת מצבר לסובארו אאוטבק

רוכשים מצבר לסובארו אאוטבק במהירות עם מאור מצברים

חשוב להבין שהמצבר מבצע מגוון פעולות המאפשרות לנו לתפעל את הרכב בצורה תקינה, ולכן תפקידו חשוב מאוד ברכב. ריבוי המערכות החשמליות ברכב דורשות מצבר איכותי שיאפשר לנו להפעיל בקלות את החלונות החשמליים, מערכות מולטימדיה, מיזוג אוויר וכמובן את מערכת האמבולייזר המתניעה את הרכב.

אם כך, התלות של המצבר ברכב, גורמת לו כל 3-4 שנים לשבוק חיים, ועל כן המצב מאלץ אותנו לרכוש מצבר לרכב. בכל מקרה, אם הרכב אינו מניע, כדאי לשלול גם תקלות אחרות כמו תיבת הילוכים על P, קוד לא נכון, בעיה באזעקה וכו'. אם הרכב עדיין לא מניע, סביר להניח שהלך המצבר וזה הזמן ליצור קשר עם מאור מצברים – משווק מורשה של מצברים מהמותגים המובילים. טלפון אחד למאור מצברים ותוך כחצי שעה תוכלו לצאת לדרך עם מצבר חדש ברכב שלכם.

המצברים המומלצים לסובארו אאוטבק – Subaru Outback

הכירו את היתרונות של דגם סובארו אאוטבק

סובארו אאוטבק הוא אחד הדגמים הוותיקים של סובארו, בעל מנוע בוקסר בדגמים החדשים, המעניק ביטחון וחווית נהיגה שונה ממה שאתם מכירים. כמו כן, לדגם זה יש מערכת הנעה כפולה המעניקה לנהגים ביטחון מאחורי ההגה ותיבת הילוכים רציפה התורמת רבות לחוויית הנהיגה הנינוחה. מבחינת עיצוב חיצוני ופנימי יש בהחלט למה לצפות, במיוחד בדגמים החדשים המציעים מבחר רב של צבעים מיוחדים. אל לנו לשכוח שמדובר על רכב 4*4, כך שחובבי שטח יוכלו ליהנות מנסיעת שטח מושלמת עם סובארו אאוטבק.

איזה מצבר מתאים לסובארו אאוטבק?

ישנם סוגים שונים של מצברים לסובארו אאוטבק, אך כדאי לדעת שהמצבר המומלץ לסובארו אאוטבק הוא מצבר של 60 אמפר ומצבר של 80 אמפר – אם תרכשו מצבר Start & Stop. במידה והמצבר ברכב שבק חיים, מומלץ לרכוש רק מצבר איכותי של חברה גדולה ומוכרת כמו של חברת שנפ, בוש, ורטה, סטארט אפ ועוד. זכרו – למצבר יש השפעה רבה על תפעול הרכב, תנו לאיש מקצוע לעשות עבורכם התאמת מצבר לסובארו אאוטבק ואל תתפשרו בשום פנים ואופן על איכות המצבר.

כמה עולה מצבר לסובארו אאוטבק?

מחיר מצבר משתנה בהתאם לדגם שתבחרו, אך לרוב מחירי מצברים לסובארו אאוטבק בשוק נעים בין 449 שקלים ועד 600 שקלים. כמובן שישנם מצברים יקרים יותר, תלוי בדגם ובהספק של המצבר. מכל מקום, אין זה הזמן להתפשר ולרכוש מצבר זול, וודאי שלא מותג שאינו מוכר, הרי לא תרצו שוב ושוב להיתקע ללא מצבר, מדובר במצב לא נעים במיוחד כאשר אנו ממהרים לעבודה או לכל מקום אחר.

מצבר לסובארו אאוטבק עד הבית עם מאור מצברים

מאור מצברים מאפשרת לכם ליהנות משירות החלפת מצבר לסובארו אאוטבק עד הבית, כך שאם נתקעתם עם מצבר מרוקן אין צורך להזמין גרר, פשוט מתקשרים אלינו ומקבלים שירות מקצועי והחלפה מהירה כדי שתוכלו לחזור במהירות לשגרה.

לקוחות שלנו מספרים

מצבר לסובארו – דגמים נוספים