מאור מצברים במרכז העניינים!

מגדרה ועד חדרה, מתקין מומחה של חברת מאור מצברים יגיע עד אליך עם מצבר חדש, אמין וחזק שישרת אותך נאמנה עד ההחלפה הבאה.
תוך חצי שעה בלבד, הרכב שלך יחזור לדרכים עם מצבר מצוין, מחיר מעולה ושירות מעל למצופה!

מחיר מיוחד לתושבי אזור המרכז:

מצבר סטארט אפ החל מ-449 ₪

מצבר שנפ מ-480 ₪

מצבר וורטה מ-570 ₪

שירות החלפת מצבר לרכב במרכז עד הבית כרוך בתוספת תשלום

מחפשים מצברים במרכז בשירות עד הבית ?
להזמנת מצבר במרכז הארץ בכל הערים התקשרו: 072-3341-453

מצבר לרכב במרכז

חודש חדש, מחיר משתלם חדש

אסור לפספס אם קייםת מבצע על המצברים שלנו במאור מצברים ( התעדכנו בדף המבצעים).

מצבר בוש, מצבר מוטולי, מצבר ורטה במגוון עצום של אמפרים וחוזק ממתינים לך עם צוות מקצועי ומיומן, שירות מעולה ומחירים אטרקטיביים במיוחד!

שירות מצבר עד הבית במרכז

לא משנה היכן נתקעת במרכז,  החלפת מצבר במרכז הארץ על ידי צוות מאור מצברים שיגיע עד אליך במהירות!

הזמינו מצברים במרכז מכל מותג שתבחרו ובתוך חצי שעה בלבד, מכל נקודה במרכז, מומחה מצברים מרשת מאור מצברים יגיע לחלץ אותך עם מצבר חדש! בזמן השיחה איתנו נשאל אותך שאלות לגבי סוג הרכב שלך, אופן השימוש שלך ברכב והתקציב שלך. עם המידע הזה נוכל להתאים לך מצבר אשר תפור אישית למידותיך ונוציא אותו בזריזות עד אליך עם מומחה מצברים מטעם חברת מאור מצברים. המתקין יגיע אליך, יחליף את המצבר וידריך אותך לשמירה נכונה על המצבר החדש שלך.

מצברים נפוצים

מגוון מצברי Start & Stop

בשנים האחרונות אנחנו נחשפים יותר ויותר לתקלות במצברי Start & Stop בגלל שימוש לא נכון והתאמה לא נכונה של המצבר לרכב. מצברים מסוג זה זקוקים לבדיקת מומחה ולהתאמה מדויקת של סוגי המצבר לסוג הרכב ולאופי השימוש ברכב. אם הינך נוסעת ברכב לבית ולעבודה, זהו שימוש פשוט אשר לא מצריך מצבר חזק מדי ולכן עדיף לך לרכוש מצבר בינוני אשר יחסוך לך כסף. במידה והרכב משמש לנסיעות יומיומיות ארוכות, עליך לדאוג שמצברי Start & Stop שלו יהיו חזקים, עמידים ומגיעים מחברה מוכרת אשר תדע לנפק לך תעודת אחריות, תאריך תפוגה רחוק ונקודות שירות הפזורות בכל רחבי הארץ.
רגע לפני רכישת מצבר לסקודה אוקטביה, מצברstart & stop לסוזוקי טרופר ועוד, מאור מצברים תשמח להעניק לך הצעת מחיר משתלמת.

מצבר לאופנוע במרכז

אין מדכא יותר מלתכנן נסיעה עם האופנוע שלך, להניע אותו ולשמוע רעשים של מצבר גמור. על מנת למנוע את המצב הלא נעים הזה, מאור מצברים ממליצה לך לבדוק את המצבר שלך לפחות בכל פעם שהאופנוע מגיע למוסך. במידה והאופנוע לא מניע גם עם כבלים, טלפון אחד ומומחה מצברים מטעם מאור מצברים יגיע אליך עם מצבר חדש אשר יתאים בדיוק לסוג הרכב שלך ולשימושים שלך באופנוע.

רוצה לשמוע עוד? שירות מצבר עד הבית במרכז: 072-3341-453

מצבר לקטנוע במרכז

קטנוע, בזכות הזריזות והיעילות שלו, הפך פופולרי יותר ויותר בזמן האחרון ואיתו התפתחה תעשייה שלמה של מצברים לקטנוע. דווקא בגלל השימוש העירוני והיומיומי של הקטנוע, חשוב במיוחד לבחור מצבר נכון ומתאים לשימושים שלך. בין אם הקטנוע משמש לשליחויות, בית עבודה ו\או טיולים ארוכים בסופ"ש (קטנועים גדולים יותר) מאור מצברים כאן לעזור לך להיסגר בוודאות על סוג המצבר המתאים לך אשר יעניק לך חיי מצבר ארוכים ושימוש רחב ואיכותי יותר.

במידה וכבר מאוחר מדי והמצבר שבק חיים, שירות מצבר עד הבית לקטנוע במרכז יחלץ אותך בלי בעיה!

מצברים במרכז – שירות למשאיות

המון נוטים לחשוב שהמנוע הוא המרכיב העיקרי במשאית. לדעתנו, המצבר הוא הלב של המשאית שלך. מצבר פריקה עמוקה איכותי, חזק, אמין ועמיד לא רק יחזיק את המשאית שלך, אלא יתרום להזרמה איכותית של חשמל לשאר חלקי המשאית. כן כן, גם המתח העובר במשאית חשוב מאין כמוהו לשמירה על המשאית שלך וקצב העבודה שלה. אם ברצונך להניע את המשאית בראש שקט, מאור מצברים ממליצה לך להשקיע במצבר איכותי שיקנה לך נסיעות ארוכות, בטוחות ושקטות. רוצה לדעת איזה מצבר הכי נכון למשאית שלך? המומחים של מאור מצברים ישמחו לעמוד לשירותכם.

רכישת מצבר לטרקטורון במרכז

סיימת יום שטח מלא בבוץ וכיף? לא לשכוח לנקות גם את המצבר!

מגעים מלוכלכים ומלאי קורוזיה יכולים לפגוע ברצף החשמלי ולבסוף לשרוף את המצבר.
כל מה שצריך לעשות הוא לשטוף את מגעי המצבר (פלוס ומינוס) במים חמים ולרסס מעט שמן לאחר הניקוי, כך ניתן להבטיח שהיציאה הבאה לשטח תהיה חלקה ובטיחותית.
יצאת לשטח והטרקטורון לא מניע?
מומחה מצברים מטעם מאור מצברים יגיע עד אליך ויחליף לך את המצבר תוך חצי שעה מרגע שיחת הטלפון, בכל מקום באיזור המרכז!

מצבר לאוטובוס במרכז

פרויקט גדול עומד להיכנס, אך האם האוטובוסים שלך מוכנים לעבודה?
הדבר הנוראי ביותר שיכול לקרות הוא נוסעים המחכים שעות לאוטובוס שלך וגרוע מכך – תקועים בצד הדרך בגלל מצבר תקול. במידה ולא החלפת מצבר בשנתיים הקרובות, מאור מצברים מזמינה אותך להתקשר ולקבל ייעוץ חינם לגבי מצברים לאוטובוסים. המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותך ויחד איתך ינתחו את מצב האוטובוס, תכיפות השימוש בו, אופי העבודה שלו והתקציב העומד לרשותך. לאחר שיתקבל כל המידע, מומחה המצברים שלנו יציג לך מספר מצברים לבחירה לפי הקריטריונים הספציפיים שלך וכך האוטובוס שלך יקבל מצבר שישרת אותו ואותך נאמנה לפרק זמן ארוך.
גם מצבר לאוטובוס ניתן להזמין בשירות מצבר עד הבית!

לקוחות שלנו מספרים


מאור מצברים – מצבר לרכב במרכז הארץ

מבין איזורי השירות שלנו: