מצבר לרכב בקריית אונו

מאור מצברים » שירותים נוספים » מצבר לרכב במרכז » מצבר לרכב בקריית אונו

"דווקא היום? דווקא עכשיו?"

איכשהו, תמיד המצבר מתקלקל ברגע הכי לא מתאים. אבל אל דאגה, עם מאור מצברים אפשר לנשום לרווחה. אנחנו מגיעים אליכם עם מצבר לרכב עד הבית בקריית אונו תוך גג חצי שעה, עם הצוות המקצועי והמיומן שלנו, ומעניקים לכם שירות איכותי מהרמה הראשונה. יעילות ויסודיות הן ערכים עליונים עבורנו. במקביל, אנחנו תמיד באים לקראת לקוחותינו, ולכן אנו גם מחזיקים מצברים בזול ומצברים במבצע, וזאת מבלי להתפשר על האיכות בשום אופן.

מצברים במבצע לתושבי קריית אונו:

מצבר סטארט אפ החל מ-360 ₪

מצבר Schnapp 55AH מ-450 ₪

מצבר וולטה מ-389 ₪

מצברי VARTA מ-529 ₪

להצעת מחיר למצבר בקריית אונו באמצעות השירות האקסלוסיבי שלנו התקשרו: 072-3341-453

מצבר לרכב בקריית אונו

**שירות החלפת מצברים בקריית אונו כולל משלוח והתקנה בתוספת תשלום!

מהו המפרט הטכני של כל מצבר לרכב?

על גבי כל מצבר מופיע המפרט הטכני שלו, שמכיל את הנתונים הטכניים עליו. כשאתם רוכשים מצבר לרכב בקריית אונו, הקפידו לקרוא את המפרט הטכני ביסודיות, שכן הוא יספק לכם הרבה פרטי מידע חשובים שעליכם לדעת בעת הרכישה.

חשוב לדעת שלכל רכב מתאים סוג מצבר שונה, כל מצבר דורש מצבר עם יכולות טכניות שונות. לכן, יש לקרוא את המפרט הטכני של המצבר בקריית אונו, כדי לוודא אם אכן המצבר עומד בדרישות הטכניות של הרכב.

קיימים מספר מדדים עיקריים שיש לשים לב אליהם בעת קריאת המפרט הטכני של המצבר: קיבול האמפר של המצבר, זרם ההתנעה ומידות המצבר.

כמה מילים על קיבול האמפר של המצבר, מדובר באחד המדדים החשובים, אם לא החשוב ביותר, של המצבר. מדד זה מתאר כמה אנרגיה יש למצבר: כמה זרם (שנמדד ביחידות של אמפר) המצבר יוכל לספק כל שעה. על כן, יחידות המידה של קיבול האמפר הן אמפר/שעה.
רכבים משפחתיים קטנים לרב נדרש להתקין מצברים 40 אמפר ומצד שני רכבים מאסיביים יותר זקוקים למינימום מצבר 80 אמפר/שעה, בעוד שאופנועים וקטנועים דורשים רק 7 , 9 אמפר או 20 אמפר/שעה, ואילו משאיות ועוד רכבים גדולים נוספים ידרשו 80-100 אמפר/שעה.

כך שהטווחים הם גדולים בפערים משמעותיים, וכל דגם רכב דורש קיבולת אמפר מעט שונה. על כן, כדי להתאים באופן אידיאלי בין המצבר לבין הרכב שלכם, עליכם לבדוק כמה אמפר/שעה דגם הרכב הספציפי שלכם דורש.

אילו סוגי מצברים יש?

אם לעשות הפרדה גסה, קיימים שני סוגים מצברים בשוק: מצברי חומצה-עופרת ומצברים מהדור החדש:

  • מצברי חומצה-עופרת – אם אתם בעלי רכב פרטי, סביר להניח שיש לכם את המצבר הזה. הוא מבוסס על חומצה ועל מים מזוקקים, ויעיל עבור צרכים יומיומיים (כמו נסיעה לעבודה, לעשות קניות, נסיעות מקומיות וכו'). אך יש לו חיסרון אחד, הוא מצריך תחזוקה יחסית תדירה (כל חצי שנה-שנה).
  • מצברים מהדור החדש – אלו מצברים יותר משוכללים וחדישים, ולכן הם יותר יעילים. היעילות שלהם מתבטאת בכל שהם פחות מזהמים וגם פחות מצריכים תחזוקה שוטפת, כך שפחות תצטרכו ללכת איתם לבעל מקצוע באופן תדיר. דוגמאות למצברים מהדור החדש הן מצברי פריקה עמוקה, מצברי ג'ל או מצברים עם מערכת START & STOP.

החלפת מצבר לרכב בקריית אונו – אז מה הכי כדאי?

לנו במאור מצברים יש מצברים לכל דגמי הרכבים ולכל סוגי הרכבים! כל המצברים שלנו הם של החברות המובילות בשוק: שנפ, וולטה, ורטה, מוטלו או בוש.

המצברים הנפוצים שאנחנו מוכרים הם: מצברים לדגמי יונדאי, מצבר ללנד רובר, מצבר למאזדה, מצבר לפיאט, מצבר למכוניות מסוג קאדילק, מצבר ל KIA, מצבר לקראייזלר, מצבר לרנו, מצבר לשברולט ועוד.

אבל כמובן שאנחנו מוכרים מצברים לכל שאר סוגי הרכבים במקביל, ואפילו גם מצברים לקטנועים, אופנועים, אופנועי שטח, אופנועי ים, וגם לטרקטורונים, למלגזות, לאוטובוסים, למשאיות וליאכטות!

זקוקים למצבר עד הבית בקריית אונו? אנחנו מגיעים אליכם תוך 30 דקות גג, ועומדים לרשותכם 24/7. יש לכם שאלה? הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם תמיד בשיחת ייעוץ חינם!

לקוחות שלנו מספרים

Call Now Button072-3341-453 דילוג לתוכן