מצבר לרנו

מצבר לרנו במאור מצברים – מצבר חדש מ 389 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר לרנו

מצברים מומלצים לרנו


לקוחות שלנו מספרים

איזה מצבר מתאים לרנו:

מצבר לרנו

מצבר לרנו

יצרנית הרכב הצרפתית רנו משיקה דגמי רכב חדשים כמעט מדי שנה ונחשבת לאחת מחברות הרכב הפופולריות בישראל. כמו כל רכב יש הצורך במצבר חזק ואיכותי המתאים לדגם הרכב ומידותיו לצורך תפעולו התקין והשוטף.

המצבר הוא בעצם כמו סוללה גדולה שבה החשמל מיועד לצורך הפעלה תקינה של הרכב. אורך חייו של מצבר תקין עשוי להגיע ל3-5 שנים בהתאם לאיכות המצבר וטיפולים תקופתיים לצורך מעקב. המצבר אחראי בין השאר להתנעת הרכב ולמערכות שונות הכוללות פעילות חשמלית.

החלפת מצבר לרנו:

החלפת מצבר לרנו תתבצע במוסך בדרך כלל או בשטח אם נתקעתם והזמנתם שירות החלפת מצבר בשטח (לרוב שירות זה עדיף וזול יותר מגרר). עבודת החלפת המצבר הינה פשוטה יחסית אך מי שאינו יודע לבצע אותה עדיף שלא ינסה וייתן לאיש מקצוע לבצע זאת. חיבור לא נכון של המצבר עשוי לגרום לבעיות חשמליות נוספות ברכב.

מצבר לרנו מחיר:

מחיר מצבר שנפ לרנו עשוי לעלות כמה מאות שקלים בממוצע לא כולל התקנה. כמו כן מצבר וולטה לרנו גם אמור לעשות את העבודה.

מצברים לרנו – דגמים מובילים

Call Now Button072-3341-453