מצבר לאודי
מחפשים מצבר לאודי ?

מצבר לאאודי

מאור מצברים מספק שירותי בדיקה והחלפת מצברים לכל סוגי הרכבים.

מאור בעל ניסיון עשיר של מעל 15 שנה, יעניק לכם שירות מקצועי במחיר הוגן.

בפנייתכם אלינו תקבלו:

אחריות יצרן מלאה
מחירי מצברים ללא תחרות
התאמת מצבר לרכב שלכם

מצבר לאודי - מצברים המתאימים לרכב שלכם לבחירתכם:

  • לקוחות שלנו מספרים

להזמנת מצבר לאודי חייגו אלינו:

אודי היא חברת מכוניות יוקרה אשר נוסדה בגרמניה ונמצאת כמכוניות הנמצאת ביחד עם חברת פולקסווגן. כיום לחברת אודי יש שם מוכר, פופולרי ובין לאומי של מכוניות בעיקר מכוניות פרטיות ואפילו מכוניות ספורט. לאודי וכמו לכל כלי

מצבר לאודי

רכב וכלי תחבורה בעולם כיום, יש מצבר. המצבר בכל כלי רכב תפקידו הוא בעצם להתניע את הרכב ולהעביר זרמים וגלים חשמליים אל המערכות השונות לרכב ומשמש כבסיס לכל רכב מותנע. אך לכל כלי רכב יש את מספר הוולט המתאים לו והאמפר כלומר הזרם החשמלי המועבר בכל שעה, בכדי שיעבוד בצורה מתאימה ונכונה.

במצב של תקלה, שגיאה או אפילו כשהמצבר שובק חיים ונגמר זמנו, הגיע הזמן של החלפת מצבר לאודי. אחד מהדרישות של מצבר לרכב אודי ובכל כלי רכב הוא מספר הוולט המתאים לו. מספר הוולט מאפשר באופן מדויק את העברת הזרמים החשמליים מהמצבר אל הרכב ואינו מאפשר מספר גדול יותר או מספר קטן יותר של וולט בכדי לא להעמיס או לא להפחית באנרגיה.

איזה מצבר מתאים לאודי

בנושא של מספרים של מצבר לאודי, האמפר לשעה לרוב שישים ושתיים או שישים ושש. מתח הוולט הנצרך בהם הוא לרוב וכמעט בכולם עומד על מספר שתיים עשרה. מחיר מצבר לאודי הוא נוח למדי ועומד על מאות שקלים בנוסף עם מספר חודשי אחריות רבים. המצבר המומלץ והמתאים ביותר הוא מצבר שנפ לאודי.

מצבר לאודי – IZIKWAY

מצבר לאודי A3

מצבר לאודי A4

מצבר לאודי A6

מצבר לאודי Q5

מצבר לאודי TT

072-3341-453
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן