מצבר למרצדס

מצבר למרצדס

מצבר למרצדס במאור מצברים – מצבר חדש מ 470 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר למרצדס

מצברים מומלצים למרצדס


לקוחות שלנו מספרים

מצבר למרצדס

מצבר למרצדס

הרעיון שמאחורי הרכב מתפתח ב-150 השנים האחרונות, ולמרות המחירים השונים של חברות ודגמים שונים, דרכי הפעולה של מנגנון ההתנעה והנסיעה הינו דומה בכל הרכבים. כך, מצברים למרצדס אינם שונים במהותם מכל הרכבים האחרים והם מספקים את העבודה באותה הרמה.

מצבר לרכב מרצדס  מאופיין כמו כל מצבר אחר באמפר ספציפי הדרוש לעבודה תקינה של הרכב. חשוב מאוד להתאים את המצבר בצורה נכונה. לפיכך, דרוש מומחה בתחום הרכב על מנת לענות על השאלה איזה מצבר מתאים למרצדס. בנוסף, רבים יכולים לשאול את עצמם מהו מחיר החלפת מצבר למרצדס והאם הוא שונה מהתקנת כל מצבר אחר. בפועל, כל מצבר עולה בהתאם לדקויות שונות של הדגם, הזמן והזמינות לעומת הביקוש.

כבר שנים ארוכות שהמוצר האיכותי ביותר בתחום זה הינו מצבר שנפ למרצדס המעניק ביטחון, עבודה רציפה ואיכותית לאורך זמן וגם שירות מתקדם.

*ניתן להשיג אצלנו מצבר גיבוי למרצדס לרכבים פרטיים או למשאיות.

מצבר למרצדס – דגמים נוספים

Call Now Button072-3341-453 דילוג לתוכן