מצבר לסוזוקי בלנו

מצבר לסוזוקי בלנו

מצבר לסוזוקי בלנו במאור מצברים – מצבר חדש מ 369 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר לסוזוקי בלנו

מצברים מומלצים לסוזוקי בלנו


לקוחות שלנו מספרים

מצבר לסוזוקי בלנו

מצבר לסוזוקי בלנו

חברת שנפ אשר הוקמה ב-1951, היא כיום החברה הנמכרת ביותר בארץ ומובילה באיכות וחדשנות על פני המתחרים. מצבר שנפ לסוזוקי בלנו הוא אחד מהמצברים שמייצרת החברה שבכולם יש דגש ותשומת לב לאקלים הישראלי החם יחסית וליכולת של המצבר להגיע לחיי עמידות ארוכים.

איזה מצבר מתאים לי ברכב:

אם קניתם רק לאחרונה סוזוקי בלנו  ואתם צריכים לדעת איזה מצבר מתאים לסוזוקי בלנו, זכרו כי מצברים נבדלים אחת מהשני לפי הקיבולת וההספק של הזרם החשמלי ומה זרם ההתנעה במצבר. מצבר לסוזוקי בלנו 98 כמו גם מצבר לסוזוקי בלנו 96 בנפח מנוע של 1600 יהיה 46 אמפר. כדי לדעת בוודאות אפשר לבדוק באתר של שנפ באינטרנט, שם יש טבלה ותוכלו לראות מה מתאים לרכב שלכם. לא מצאתם, תוכלו תמיד לשאול חשמלאי רכב במקום בו קניתם ובטלפון בשירות לקוחות.

מה עושים שנגמר המצבר:

סוג מצבר לסוזוקי בלנו, כמו כול סוג, נגמר אחרי שלוש, ארבע ולפעמים גם אחרי חמש שנים.  כשהמצבר ישן אין לו את היכולת לספק את כול החשמל ברכב ולא תוכלו להתניע את הרכב בקלות כמו בהתחלה כשהמצבר היה חדש. כאשר אין לכם מצבר או שהוא חלש מאוד, צריך להטעין אותו. יש את דרך הכבלים: עוצרים את הרכב במקום בטוח. מעברים כבלים בין פלוס לפלוס ומינוס למינוס עם הרכב  המטעין ולאחר ההטענה יש להוציא את הכבלים ולהמשיך התניע ואולי אפילו לעשות נסיעה קצרה לפחות 10 דקות.

עוד דגמים מבית סוזוקי:

Call Now Button072-3341-453 דילוג לתוכן