מצבר ליונדאי גטס

מצבר ליונדאי גטס במאור מצברים – מצבר חדש מ 369 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר ליונדאי גטס

מצברים מומלצים ליונדאי גטס


לקוחות שלנו מספרים

מצבר ליונדאי גטס

מצבר ליונדאי גטס

המצבר שהוא בעצם מעין סוללה שאותה מטעינים בחשמל – משמשת ככוח החשמל לכל מערכות הרכב. אמנם מדובר בחלק קטן יחסית לכל כלי הרכב. אך החשיבות שלו היא גדולה מאוד. משום שכאשר המצבר יוצא לחופשה הרכב כולו יעמוד דום. ולא יוכלו לו כל המערכות המתוחכמות של הרכב כדי להזיז אותו ממקומו. לכן חשוב מאוד לדעת לשמור על המצבר כמו שצריך. וכן כאשר המצבר שבק חיים סופית, לדעת לבחור במצבר חדש טוב ואיכותי שיעשה את העבודה כמו שצריך ולאורך זמן.

טיפים לקניית מצבר –

אז זה באמת לא סוף העולם כאשר נוצר הצורך להחליף את המצבר ברכב. אך כדאי לדעת קודם כל כמה דברים:

  • לפני שתשלמו על מצבר ליונדאי גטס מחיר – שייתן תמורה להשקעה שלכם – חשוב שתוודאו שהמוצר הוא מבית טוב. כלומר מחברה בעלת מוניטין, חברה מוכרת שיודעת איזה מצבר מתאים לרכב יונדאי גטס – ולא סתם ידחפו לכם מוצר שלא מותאם בדיוק.
  • כמו כן כדאי לברר בכמה מקומות מה תהיה עלות מצבר ליונדאי גטס. היות שכמו בכל מוצר תמיד תמצאו פערי מחירים בין החנויות השונות אפילו כאשר מדובר באותו המוצר בדיוק.

מצבר שנפ ליונדאי גטס יהיה מומלץ מאוד. המצברים הללו הוכיחו את עצמם בשטח והם בהחלט נותנים מענה על כל הדרישות שכתבנו לעיל. הן מבחינת אחריות, מוניטין, איכות ועוד.

בקניית מצבר אל תתפשרו, המצבר חשוב מידי ואין לנו את הפריבילגיה לזלזל בו.

שנתונים נפוצים: 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010

עוד דגמים מבית יונדאי:

Call Now Button072-3341-453 דילוג לתוכן