מצבר לקיה

מצבר לקיה במאור מצברים – מצבר חדש מ 369 שקלים בלבד

אנחנו במאור מצברים מתחייבים לכם, הלקוחות שלנו, לשירות מהיר ומקצועי במחירים הוגנים.

אנחנו מודעים לכך שכאשר אתם פונים אלינו – ברוב המקרים אתם נמצאים בסיטואציה הכי לא נעימה, תקועים עם הרכב שלכם באמצע הכביש או גיליתם שהלך המצבר רגע לפני שאתם יוצאים לדרך לעבודה, לסידורים או לפגישה חשובה. אף פעם אין תזמון שהוא נוח להיתקע ללא מצבר.

לכן, המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם מענה מיידי, מהיר כמה שאפשר כדי שתוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

אנו נגיע עד אליכם במהירות, עם המצבר המתאים לרכב שלכם, תקבלו שירות מקצועי והכי חשוב – שירות עם חיוך.

אז אם נתקעתם עם מצבר גמור – אל תהססו לפנות אלינו! אנו מתחייבים לעשות את עבודתנו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים

החלפת מצבר לקיה

מצברים מומלצים לקיה


איזה מצבר מתאים לקאיה:

קיה הנה יצרנית רכב דרום קוריאנית ונחשבת לאחת היצרניות הפופולריות יותר בישראל. החברה מציעה מגוון סוגים של רכבים בשוק, החל מרווחים משפחתיים קלאסיים, רכבי מיני ועד רכבי 4X4 ספורטיביים. כמו בכל רכב, הוא מונע מפעולות חשמליות רבות שרבים מהן מופעלות תחילה על ידי מצבר הרכב. ללא מצבר למעשה הרכב לא יוכל לעבוד בצורה תקינה. מכאן אנו יכולים להבין את החשיבות של בחירת מצבר איכותי לרכב הקאיה שלנו.
החלפת מצבר לקאיה:
אם אתם שואלים את עצמכם איזה מצבר מתאים לקאיה – הרי שסוג המצבר צריך להיות מותאם לדגם הרכב ולמידות שלו. מידע זה ניתן על ידי יצרן הרכב כמובן. מצבר וולטה לקאיה או מצבר שנפ עשויים להיות מתאימים עבור הרכב, אולם גובה המתח החשמלי ומידותיהם כאמור תלויות במידות המומלצות על ידי היצרן.
מצבר לקאיה מחיר:
מחיר מצבר שנפ לקאיה או מצבר וולטה כמובן עשויים להגיע גם ל-1000 שח ויותר לא כולל עלויות התקנה. לצידם ישנם מצברים של 500-600 שח. המחיר תלוי כמובן בסוג הרכב, ביצרנית המצבר, החברה המשווקת ואורך זמן האחראיות שתקבלו עליו.

מצברים לקיה לפי דגם:

לקוחות שלנו מספרים

Call Now Button072-3341-453